„ Skutočná joga je nebeským kvetom, ktorý smeruje svoje okvetné lístky z nadzmyslovej roviny do vnímateľných pomerov sveta“

JOGA je viac ako ásana.

PODUJATIA
S HEINZOM GRILLOM

 

nové:

pre každého, kto rád chodí do prírody:
Alpinizmus
dobývanie niečoho neosožného
hodnoty v horolezení

Nechceme Vás učiť a vnucovať Vám náš obraz sveta a človeka, chceme vo Vás podnietiť sily a schopnosti, ktorými si Vy sami vytvoríte pravdivý obraz o sebe a o svete.

Heinz Grill:  Preduchovnenie tela 

V deň príchodu Heinza Grilla do Bratislavy - 24. mája 2013 a deň pred celodenným seminárom s ním Narajana vydala preklad jeho ďalšieho knižného diela "Preduchovnenie tela".

Kniha obsahuje 224 strán, z toho je 17 farebných fotografií, 72 čiernobielych fotografií a 1 vložený plagát formátu A3.

Cena knihy je 16 €. Knihu si môžete objednať na adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Odber je možný po dohode osobne alebo knihu môžeme zaslať poštou na dobierku v cene 16 € + poštovné.

Kniha je praktickou pomocou pri úsilí o hlbšie poznanie jogových polôh. Nachádzajú sa v nej nádherné imaginatívne obrazy. Na rozdiel od „DDJ“ obsahuje ucelené cykly jogových ásan, teda kompletné jogové zostavy, ktoré sú vždy zamerané na určitú ťažiskovú ásanu (alebo aj 2-3). Je tak vhodná pre jogových učiteľov, ako aj pre široký okruh cvičencov na ceste spoznávania celých jogových „viet“ – zostáv, skladajúcich sa z jednotlivých „slov“ – ásan.

Myšlienka z knihy: "Cvičenia samotné, ako sú interpretované textami a znázornené obrázkami, sú zjaveniami živo pôsobiaceho ducha, a tak sú láskou".

Vydavateľská činnosť < Dielo Heinza Grilla  <naspäť